Aktualności

16.12.2016

Dietetyka w nefrologii i urologii

Już za dwa miesiące pierwsza konferencja VetCo w 2017 roku! Pierwszym z zaproszonych gości będzie Doktor Yann Quéau, specjalista w dziedzinie dietetyki klinicznej małych zwierząt.

14.12.2016

Cat Healthy

Margie Scherk, światowa specjalistka w medycynie i behawiorze kotów, we wrześniu przyszłego roku odwiedzi Polskę po raz trzeci!

12.12.2016

Douglas J. DeBoer w Polsce!

W ostatnich latach, w związku ze zwiększającą się liczbą szczepów bakterii opornych na antybiotyki, terapia miejscowa w dermatologii wraca do łask jako preferowany sposób leczenia, zarówno podstawowy, jak i dodatkowy. Douglas J. DeBoer, profesor dermatologii na University of Wisconsin-Madison, przygotował dla portalu Clinican’s Brief krótki artykuł dotyczący najczęstszych metod leczenia miejscowego w dermatologii.

9.12.2016

RECOVER - Reassessment Campaign on Veterinary Resuscitation

Czy wiecie, że Daniel J. Fletcher oraz Benjamin M. Brainard to pomysłodawcy i twórcy kompleksowych wytycznych dotyczących pierwszej pomocy u psów i kotów?

7.12.2016

David C. Twedt

Rejestracja na wszystkie wydarzenia Akademii VetCo rozpocznie się już 1 stycznia! Tymczasem zapraszamy do poznania przyszłorocznych prelegentów VetCo.